İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Haberleri

SAHİL GÜVENLİK MARMARA BÖLGE KOMUTANLIĞI ZİYARET EDİLDİ

İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Başkanı Ahmet Misbah Demircan ve Birliğe üye belediye başkanları, Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Geçim'i ziyaret ederek, Sahil Güvenliğin çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

20Aralık 2015
Devamı

HİLMİ TÜRKMEN ÜÇÜNCÜ KÖPRÜYÜ YERİNDE İNCELEDİ

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN, yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü ziyaret ederek çalışmaları inceledi.

24Kasım 2015
Devamı

BU GURUR HEPİMİZİN

Dünyanın en geniş asma köprüsü olma özelliğini taşıyan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ndeki çalışmalar yerinde imceleyen Beyoğlu Belediyesi ve İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Burada teknoloji var, güç var, gurur var, geleceği umutla planlamak var. 

20Kasım 2015
Devamı

BÜTÜN BU ESERLER TÜRKİYE İÇİN

Yapımı devam 3. Köprüdeki çalışmaları yerinde inceleyen Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, böyle bir geziyi gerçekleştirmelerine vesile olduğu için Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’a teşekkür etti.

20Kasım 2015
Devamı

3. KÖPRÜDE BİR İLK, 300 METREDEN CANLI YAYIN

İstanbul Boğazı ve Belediyeler Birliği Başkanı ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan yapımı devam eden 3’üncü köprüde çalışmaları yerinde inceledi. 

19Kasım 2015
Devamı